DLA WYSTAWCÓW

DLA WYSTAWCÓW 2018-04-09T10:29:27+00:00

DLACZEGO
WARTO?

DLACZEGO WARTO ?

1. Ogromna liczba odwiedzających gwarantuje dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów!

W drugiej edycji GoodGame Expo i w pierwszej edycji Warsaw Comic Con (1-4 czerwca 2017) udział wzięło prawie 47 000 osób z całej Polski. Byli z nami miłośnicy komiksów, gier, filmów i seriali z każdej grupy wiekowej i społecznej.

2. Wielkie zainteresowanie Warsaw Comic Con i Good Game  w internecie…

Nasze profil na Facebooku obserwuje już prawie 70 000 osób. Liczba wyświetleń naszych postów przekroczyła 20 000 000.

3. …oraz w mediach tradycyjnych.

Relacje ukazały się w ogólnopolskich mediach, m.in: TVN, TVN24, TVP 2, Radiu Zet, Antyradiu, Newsweeku, Polityce i wielu innych.

4. Najważniejsi gracze rynkowi w jednym miejscu.

W pierwszej edycji Warsaw Comic Con-u oraz 2. edycji Good Game Warsaw udział wzięło 190 wystawców z Polski i zagranicy, m.in.: Monster, Meida Arena, MSI, Komputronik, Kruger&Matz, iiyama, Gigabyte, Cooler Master, HyperX, Hyperbook, Ravcore, Ozone, Nintendo, CDP, Cube i Q-Workshop, Black Monk, Rebel, Solaris, Fabryka Słów, Wydawnictwo SQN i inni.

5. Gwiazdy znane milionom Polaków!

Odwiedziły nas gwiazdy z Polski i zagranicy. Dotychczas gościliśmy aktorów super popularnych seriali TV: Gry o Tron, The 100, Teen Wolf, Breaking Bad i Pamiętników Wampirów. Imprezę otworzył laureat Oscara – Jan A.P. Kaczmarek.

6. Jedyna taka impreza w Polsce nastawiona na casualowych fanów.

Warsaw Comic Con i Good Game jest dla wszystkich: od najbardziej zakręconych fanów fantastyki i science-fiction, przez najzwyklejszych poszukiwaczy dobrej zabawy, po pro graczy e-sportowych. Wśród dziesiątek tysięcy odwiedzających odnajdziesz tysiące swoich potencjalnych klientów. Dzięki tak szerokiemu zakresowi branżowemu jesteśmy w stanie zorganizować naprawdę wielkie wydarzenie budzące zainteresowanie ogólnopolskich mediów.

7. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji.

Spotkania z gwiazdami, gala Cosplay (były z nami m.in. Issabel, Violet, Idragonss i Shappi), strefy tematyczne (LOL, CS:GO, Blizzard, Retro Gry VR), strefa gier planszowych, wystawa Lego, czy strefa Good Game Junior – to atrakcje poprzedniej edycji Warsaw Comic Con i Good Game. Co będzie się działo podczas najbliższej edycji? Trzymajcie się mocno, bo nie zamierzamy spocząć na laurach!

O PTAK WARSAW EXPO

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Ponad 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach, a także 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni wystawienniczej i 15 000 miejsc parkingowych.

Znakomita lokalizacja – sąsiedztwo Warszawy, świetny dojazd trasą S8 i bliskość lotniska Chopina (zaledwie 10 minut samochodem) – stwarza dobry klimat do spotkań biznesowych oraz zapewnia doskonałą frekwencję na imprezach.

WIĘCEJ

20-22.04.2018 Ptak Warsaw Expo

Zainteresowały cię nasze targi?

Skontaktuj się z nami!

project manager

sales manager

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska