E-SPORT

E-SPORT 2018-04-06T14:25:16+00:00

Polska Liga Esportowa na Good Game – Warszawskich Targach Gier!

Historia lubi się powtarzać? Na szczęście tak! Już za niespełna miesiąc po raz kolejny podwarszawskie hale Expo przejmują cosplayerzy, youtuberzy i gracze, a wraz z nimi my! W tym roku kolejny raz będziecie mogli zobaczyć turniej League of Legends z pod bandery How2Win. Nie czekaj, zbierz przyjaciół i zapisz się już dzisiaj!

Teraz to Ty wraz z przyjaciółmi możesz wejść do elity graczy League of Legends. Czeka na Was masa emocji! Weź udział w eliminacjach i powalcz o póle nagród przekraczającą 20 000 zł!

Polska Liga Esportowa idzie o krok dalej i wraz z targami Good Game zorganizuje pierwszą, historyczną kolejkę z udziałem publiczności. Na imprezie, która odbędzie się 20-22 kwietnia 2018 roku w Ptak Warsaw Expo, zjawią się najlepsze w Polsce drużyny Counter Strike: Global Offensive i League of Legends. To wyjątkowe w skali krajowego esportu wydarzenie. Oglądający coraz częściej mogą oglądać rozgrywki na własne oczy, a nie wyłącznie za pomocą streamów.

Podczas poprzednich dwóch edycji targi Good Game były już areną zmagań najlepszych esportowych graczy w kraju. Counter Strike, League of Legends, FIFA czy Hearthstone to tylko niektóre z tytułów, w których na imprezie rywalizowali zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Tym razem organizatorzy sięgają po prawdziwą esportową ekstraklasę, czyli Polską Ligę Esportową skupiającą najlepsze drużyny w kraju. Dla Ligi zmagania z udziałem szerokiej publiczności to nowość. Dotychczas widzowie mogli obserwować rywalizację tylko za pomocą streamu, a finały drugiego sezonu były obserwowane przez gości specjalnych i przedstawicieli mediów. Rozgrywki odbędą się w targową sobotę i niedzielę (21 i 22 kwietnia).

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Fantasy Expo, dzięki której pierwsza otwarta dla publiczności kolejka Polskiej Ligi Esportowej rozegra się na naszej imprezie. Liczymy, że to innowacyjne rozwiązanie zrewolucjonizuje polski esport i zwiększy jego oglądalność. Możemy też obiecać, że to nie koniec niespodzianek z naszej strony – powiedział świeżo po oficjalnym ogłoszeniu współpracy dyrektor marketingu Ptak Warsaw Expo Marcin Chojnowski.

Na imprezie pojawią się także najbardziej znane postacie polskiego esportu, będące jednocześnie ambasadorami i komentatorami Polskiej Ligi Esportowej.

– Rozegranie kolejki Polskiej Ligi Esportowej przy udziale publiczności jest jednym istotnych kroków do rozwoju projektu i ważnym akcentem na rozpoczęcie sezonu wiosna 2018. Widzowie będą mogli obserwować zawodników na własne oczy, kibicować i reagować na przebieg rozgrywki. To jeden z pierwszych kroków do tego, żeby polskie zawody esportowe w przyszłości wypełniły stadiony albo hale sportowe różnych miast Polski – podkreśla Krzysztof Stypułkowski, prezes Fantasy Expo.

Good Game Warszawskie Targi Gier to jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych grom elektronicznym – komputerowym, konsolowym oraz video. Good Game łączy prezentację najnowszych i najlepszych gier na rynku wraz z turniejami esportowymi oraz spotkaniami z youtuberami. Good Game to także gry retro, nowe technologie i koncerty muzyczne oraz mnóstwo innych atrakcji. Targi zajmują powierzchnię ponad 40 tys. metrów kwadratowych. W dniach 20-22 kwietnia odbędzie się już trzecia edycja imprezy. Podobnie jak przed rokiem targom Good Game będzie towarzyszyć festiwal popkultury Warsaw Comic Con z udziałem międzynarodowych gwiazd filmów i seriali.

Podczas 2 edycji #GG przygotowaliśmy dla Was, aż 14 turniejów e-sportowych odbywających się na 8 różnych scenach!

Podczas edycji 2018 również możecie liczyć na moc atrakcji turniejowych.

Przygotowujemy dla Was:

  • Strefę League of Legends;

  • Strefę Counter Strike: Global Offensive

  • Strefę Bijatyk;

  • Strefę Sportową;

  • Strefa Player’s Unknow: Battlegrounds.