1 Free 2 Play

700 stanowisk  z najnowszymi i najpopularniejszymi grami PC’towymi oraz konsolowymi, które będą dostępne dla odwiedzających przez 4 dni eventu. Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, DOTA 2, Heroes of the Storm, a także premiery i przedpremiery. Każdy fan gier znajdzie tutaj coś dla siebie.

2 Turniej Counter Strike Global Offensive

Counter , jako najpopularniejsza gra na świecie w swojej kategorii, zrzesza niezliczoną ilość graczy i fanów. Turniej Counter Strike Global Offensive, który odbędzie się  na Good Game, będzie rozgrywany w dwóch etapach. Pierwszym będą eliminacje online, w których weźmie udział około 6 tysięcy graczy z całego kraju. Drugim etapem będą finały, które zostaną rozegrane na scenie głównej Good Game. Organizatorem turnieju jest CSCenter.pl

3 Turniej League of Legends

League of Legends to obecnie najpopularniejsza na świecie gra MOBA. Przyciąga graczy z każdego zakątka globu i wyzwala niesamowite emocje nie tylko u samych graczy, ale też u oglądających bitwy zarówno na żywo, jak i w internecie. Tegoroczny Turniej League of Legends, został podzielony na dwie fazy. Faza online, czyli eliminacje oraz finałowe rozgrywki podczas Good Game. Organizatorem turnieju jest How2Win.

4 Turniej DOTA 2

Defense of the Ancients, czyli w skrócie DOTA, jest prekursorem gatunku gier MOBA. Początkowo występowała jako modyfikacja do gry Warcraft III, jednak jej popularność pozwoliła na stworzenie drugiej części, która jest tytułem e-sportowym z ogromną ilością fanów na całym świecie. To bardzo dobra okazja by zobaczyć i dowiedzieć się czym inspirowały się firmy, które odniosły światowy sukces, tworząc gry MOBA. Każdy może spróbować swoich sił biorąc udział w turnieju, a także w strefie Free2Play. Organizatorem turnieju jest dota2.pl

5 Turniej Hearthstone

Hearthstone firmy Blizzard przyciąga mnóstwo graczy bez względu na wiek. Turniej Hearthstone to okazja by sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach z innymi graczami. Finały odbędą się na scenie Hearthstone podczas Good Game. Spróbuj swoich sił, naucz się nowych technik i strategii – a to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych graczy, a także youtuberów. Organizatorem turnieju jest Turning Point.

6 Turniej Overwatch

Overwatch to kolejna świetna gra drużynowa od firmy Blizzard, która podbija serca graczy. Unikalni bohaterowie oraz sama rozgrywka, wyzwalają niesamowite emocje podczas grania w ten tytuł. Każdy z odwiedzających będzie mógł spróbować swoich sił zarówno w rozgrywce casualowej, jak i turniejowej. Wybierz swojego strażnika, stań do walki i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Masa atrakcji dla odwiedzających przez wszystkie 4 dni eventu.

7 Turniej Pro Evolution Soccer 2017

Zostań gwiazdą futbolu, weź udział w rozgrywkach i poprowadź swoją ulubioną drużynę do zwycięstwa w turnieju Pro Evolution Soccer 2017 lub zmierz się ze znajomymi w strefie Free2Play i sprawdźcie kto jest lepszy. Szykujcie się na emocje i adrenalinę meczową, na turnieje i konkursy oraz masę innych atrakcji, które przygotowało dla was Pes League Polska.

8 Turnieje w bijatyki

Fighting Games Challenge to wydarzenie zrzeszające fanów specyficznego gatunku gier jakim są bijatyki. Tegoroczna, 7 edycja obejmie dwa najnowsze tytuły – Tekken 7 oraz Injustice 2, a także Mortal Kombat XL, Street Fighter V, Guilty Gear Xrd Revelator. Fighting Games Challenge od zeszłego roku jest rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale i całej Europie, co tylko podniesie rangę turniejów, jak i całego wydarzenia.

9 Turnieje dla szkół

Pierwsza taka atrakcja skierowana do uczniów szkół w Polsce. Turnieje w Counter Strike Global Offensive, League of Legends oraz Fifę 17, w których każda szkoła może wystawić swoją reprezentację by rywalizować o miano najlepszej w kraju. Do tego ogromna strefa Free2Play by każdy mógł zagrać w swoją ulubioną grę i spróbować swoich sił w mini turniejach.

10 Youtuberzy, showmatche, pokazy

Gwiazdy światowej sławy w świecie gamingu. Znani youtuberzy i streamerzy, którzy przyciągną tłumy fanów z całego kraju, zagrają showmatche na scenie głównej, skomentują turnieje, a także poprowadzą konkursy na Good Game. Zagraj ze swoim ulubionym youtuberem w waszą ulubioną grę, zbij piątkę i zrób selfie. Niesamowita okazja dla każdego fana gier.

PRZEJDŹ NA FACEBOOK