Adopt my Game http://adoptmygame.com/
Advertigo http://advertigo.pl/
Akademia Leona Koźmińskiego http://www.kozminski.edu.pl/pl/
Apogee Games http://apogeegames.pl/
Artur Mandas http://www.arturmandas.com/wp/
Atomic Jelly http://atomic-jelly.com/
Azog Shop https://www.facebook.com/AzogShop/
 Baad Games baadgames.com
BE QUIET! http://www.listan.com/pl
Bigpoint http://pl.bigpoint.com/
Blondynki też grają http://blondynkitezgraja.pl/
Budda Play http://buddaplay.pl/
Code Horizon http://www.codehorizon.pl/
Crazy Rock Studio http://streetwarriorsonline.com/
Cultic Games stygianthegame.com
Dawne Komputery i Gry http://www.dkig.pl/
Deadbit deadbitgames.com
Deep Water Studio https://www.facebook.com/StudioDeepWater
DiscoVR discovr.pl
Divbor http://divbor.wixsite.com/studio
Dojo Games  
Dragwa in Games http://dragwa.pl/
Drobiny Czasu http://drobinyczasu.pl/
ENTERi http://enteri.eu/en/
Fragout http://fragoutstudio.com/
Fuero Games
G2A g2a.com
G3 Sp. z o.o. http://www.g3poland.com/
Galeria Plakatu galeriaplakatu.com
Genesis www.impakt.com.pl
Gigabyte http://www.gigabyte.pl/
Grumpy Geeks https://www.grumpygeeks.eu/
Homeworld rlr-shop.com
How2Win http://how2win.pl/
Hyperbook http://www.hyperbook.pl/
I.V.O http://ivo-project.com/
Ice Pick Lodge http://ice-pick.com/ru/
Ingaco http://ingaco.com/
Jutsu Games http://jutsugames.com/
Komputronik http://www.komputronik.pl/
Krej.net krej.net
Kruger & Matz www.lechpol,eu
Lacerta http://www.lacerta.pl/
Lorienek http://lorienek.pl/
Maginarium.pl http://maginarium.pl/pl/
Mellongames S.A. mellongames.pl
MGP Studios mgp-studios.com
Mindcloud http://mindcloud.pl/
Mobile Vikings https://mobilevikings.pl
Mobisoft http://mobisoft.com.pl/
Monster Energy https://www.monsterenergy.com
Moria Art. http://moria-art.pl/
MSI http://pl.msi.com
Nuked cocroach nukedcockroach.com
Pixel http://pixel-magazine.com/
Pixomnia www.pixomnia.eu
PJATK http://www.pja.edu.pl/
Play Way
Polygamia.pl http://polygamia.pl/
Power Up Game Studio http://powerupgamestudio.com/
Printexpress.pl fanatyk.pl
Qubic Games http://qubicgames.com/
Quersus http://www.quersus.com/
Silden http://www.silden.eu/
Sklep-komiksowy.pl http://sklep-komiksowy.pl/
Space Boat Studios oorgame.com
SPERASOFT http://sperasoft.pl/
Stowarzyszenie Avangarda http://klub.ava.waw.pl/
Stworki Potworki http://www.stworkipotworki.pl/
The Bestliqs Shop https://www.facebook.com/TheBestliqsShop
Tom Graczyk grako.czuby.net
Toucan Systems http://toucan-systems.pl/
TP-LINK tp-link.com
Tracki Studio http://pixelflipper.com/
Viking Potatoes 8suns-thegame.com
VISTULA Academy http://www.vistula.edu.pl/
Visual Loli http://www.visual-loli.pl/
Vrizzmo vrizzmo.com
Warszawska szkoła filmowa szkolafilmowa.pl
WSDJ Studio http://www.wsdjstudio.pl/
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie http://www.vizja.pl/
Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych http://vizja.net/
Zmora Shop https://www.facebook.com/zmorashop