Targi Gier Komputerowych Good Game Warsaw to jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych grom elektronicznym – komputerowym, konsolowym, video i nie tylko. Good Game łączy prezentację najnowszych i najlepszych gier na rynku z e-sportowymi turniejami i spotkaniami z youtuberami. To także gry retro i koncerty muzyczne mnóstwo innych atrakcji, które zapewnia Warsaw Comic Con – impreza odbywająca się równolegle z Good Game. Połączenie obu imprez gwarantuje wielkie zainteresowanie wydarzeniami zarówno w mediach, jak i publiczności. Przyciąga na Good Game nie tylko najbardziej zakręconych fanów gier, ale też całe rodziny z dziećmi.

II Edycja Good Game Warsaw w liczbach:

0Odwiedzających
0Wystawców
0Scen
0Turniejów
0m2 wystawy

Byli z nami:

AKTYWNOŚCI

Good Game Expo

Robimy wszystko aby nasze wydarzenie było najważniejszym i najlepszym eventem gamingowym w kraju. Turnieje, zawodnicy e-sportu, youtuberzy, a także prezentacja najnowszych rozwiązań nie tylko w dziedzinie oprogramowania, ale także sprzętu gamingowego sprawiają, że impreza przyciąga ogromną liczbę odwiedzających.

E-Sport

Kibicowanie sportowym rywalizacjom wyzwala w większości z nas wielkie emocje. Podobnie jest z e-sportem, a to właśnie takie turnieje są jedną z największych atrakcji Good Game. W 2016 mieliśmy 14 turniejów w takich grach, jak: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, Heroes of the Storm, Dota2, FIFA17, Tekken 7, Mortal Kombat XL, Guilty Gear, Street Fighter V, Injustice 2, Call of Duty, Rainbow Six Siege. Finały gier odbyły się na 8 scenach.

Festiwal Youtuberów

Społeczność Youtube to wielu świetnych graczy, testerów a także recenzentów gier, sprzętu i najnowszych technologii. Festiwal będzie świetną okazją do spotkania z nimi, porozmawiania i zadania pytań.

Nowe technologie

Gry elektroniczne to nie tylko oprogramowanie, ale też coraz lepsze i ciekawsze urządzenia, jak np. symulatory VR. Na targach nasi wystawcy specjalnie dla Was wyskakują ze swoich technologicznych tajemnic i pokazują co najlepszego dla Was przygotowali.

Festiwal Cosplay

Chciałbyś na żywo spotkać postacie ze swoich ulubionych gier? Zobacz Festiwal Cosplay gdzie zaprezentują się najlepsi w sztuce wcielania się w postacie z gier, książek, filmów, seriali i komiksów. Dołączysz do nich?

Indie Games

Good Game to nie tylko giganci rynku gier komputerowych. Podczas targów szansę na prezentację swoich produktów mają także drobni wydawcy. A Ci już nieraz pokazali, że w niezależnych studiach i zespołach tkwią nieraz niesamowite moce twórcze.

Gry retro

Pegasus, Atari, Comodore, Game Cube or Amiga czy słynna Amiga – grając na tych urządzeniach wielu graczy spędzało całe dnie i noce. Teraz powracają. Podczas Good Game młodsi gracze mają niepowtarzalną okazję zagrać w gry, którymi fascynowali się ich rodzice. Starsi zaś mogą odbyć sentymentalną podróż w lata 80 i 90.

Koncerty

Podczas Good Game 2017 odbyły się trzy koncerty: Dawida Kwiatkowskiego, Gimpera oraz zespołu Percival. Na następną edycję planujemy kolejne świetne koncerty muzycznych gwiazd.

Kontakt

VASYL GEVKO
project director

v.gevko@warsawexpo.eu
+48 518 739 358

DANIEL FURLEPA
project manager

d.furlepa@warsawexpo.eu
+48 518 541 517

MAGDALENA WYSOCKA
project manager

m.wysocka@warsawexpo.eu
+48 517 137 033