DOJAZD

Bezpłatny dojazd spod Dworca Centralnego!

W weekend: 23-25.09.2016 dostępny będzie darmowy autobus spod Dworca Centralnego w Warszawie do Ptak Warsaw Expo, gdzie odbędą się targi Good Game. Autobus będzie zółto-czerwony, podobnie jak autobusy miejskie ZTM.

Trasa na Good Game

Dworzec Centralny (przystanek 02, Al. Jerozolimskie, naprzeciwko Hotelu Marriott) – Dworzec Zachodni (przystanek Dworzec Zachodni 02 przy Al. Jerozolimskich przy kiosku) – Ptak Warsaw Expo

Trasa powrotna do Warszawy

Ptak Warsaw Expo-Dworzec Zachodni – Dworzec Centralny

Piątek 23.09.2016

Sobota 24.09.2016 – Niedziela 25.09.2016

Dworzec Centralny (przystanek 02, Al. Jerozolimskie, naprzeciwko Hotelu Marriott)
dw-centralny-02

Dworzec Zachodni (przystanek Dworzec Zachodni 02 przy Al. Jerozolimskich przy kiosku)
dw-zachodni-02

Kod promocyjny na 50 zł w mytaxi!

Dla Was przygotowaliśmy specjalną ofertę z myTaxi. Aby skorzystać z tej opcji musicie wykonać następujące kroki:

  1. Otwórz mytaxi
  2. Kliknij w symbol Menu, a potem przycisk „Płać przez Aplikację”
  3. Dodaj Sposób Płatności (karta Visa, Mastercard lub PayPal)
  4. Kliknij przycisk „Kod Promocyjny“
  5. Kliknij symbol „+“ i wpisz kod GOODGAME16

Warunki: Ten Kod Promocyjny może być użyty tylko w trakcie pierwszego kursu z Płatnością przez Aplikację i jest ważny do 27.09.2016 do godziny 1:00. Niewykorzystana reszta straci ważność. JEDEN KOD PROMOCYJNY DLA JEDNEGO UŻYTKOWNIKA. Odsprzedaż zabroniona. Szczegółowe warunki wykorzystania Kodów Promocyjnych dostępne są na mytaxi.com lub .

Autobusy miejskie

Autobusy miejskie (przystanek docelowy “Paszków” lub “Centrum Mody”):

  • Autobusy linii 703, 711, 733 z zajezdni Krakowska P+R – Jeżdżą co 30 minut. Czas dojazdu wynosi mniej więcej 30 minut.

W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w autobusach oraz za pośrednictwem aplikacji na telefon. Szczegółowy cennik, rozkład jazdy oraz regulamin komunikacji miejskiej w Warszawie dostępny TUTAJ.

Dla dojeżdżających pociągiem

Dworzec Centralny

Znajdź tramwaj nr 9 w kierunku Krakowska P+R – ostatni przystanek. Przy zajezdni Krakowska P+R przesiądź się w odpowiedni autobus.

Dworzec Zachodni

Wysiadając tutaj należy kierować się do przystanku autobusowego w kierunku Krakowska P+R. Odjeżdżają stamtąd autobusy linii 154 – stamtąd jedziemy aż do zajezdni i przesiadamy się w autobus 703, 711 lub 733.

Przydatne aplikacje

Mobilet –  Bilety komunikacji miejskiej można zakupić za pomocą aplikacji mobilnej pt. “ Mobilet” (wymaga rejestracji i doładowania konta) dostępnej zarówno w Google Play jak i iTunes Store. Ciekawostka: Za pomocą Mobilnet można dokonać opłaty parkingowej bez konieczności korzystania z parkomatu.

JakDojade – Jest aplikacją która z łatwością pomoże Ci wyznaczyć potrzebną trasę. Przy jej pomocy bez trudu uda Ci się namierzyć lokalizację naszych targów.

Dla kierowców

Najszybszy sposób – trasa S8, potocznie “Katowicka”. Jedziemy około dziesięciu minut w kierunku Nadarzyna.

Kontakt z nami

Krystian KulasProject Director


Vasyl GevkoProject Manager


Tobiasz ŻędzianowskiProject Manager