DLACZEGO
WARTO?

Największa i najlepsza impreza tego typu

II Targi Gier Good Game Warsaw – Największe w Polsce targi gier. Raj dla graczy i dobre miejsce do robienia interesów przez autorów, wydawców i dystrybutorów. Nowości wydawnicze, spotkania z niezależnymi twórcami gier i aplikacji, znanymi graczami oraz youtuberami, strefa turniejowa, showmatche.

Wysoka frekwencja gwarantowana

Połączenie Good Game Warsaw z innymi targami – I edycją Comic Con Warsaw oraz premierową imprezą EduExpo – gwarantuje świetną frekwencję, którą szacujemy na około 50 tysięcy osób.

Krajowi i zagraniczni goście i wystawcy

Nasza impreza ma charakter międzynarodowy. Będzie więc wiele okazji do zdobycia międzynarodowych kontaktów i porozmawiania o interesach.

Świetna lokalizacja, łatwy dojazd i ogromny zasięg

Aglomeracja warszawska to ponad 3 miliony mieszkańców, jednak na naszą imprezę przyjadą ludzie z całej Polski. Umożliwi to bliskość największego w Polsce portu lotniczego, dobre połączenie kolejowe oraz położenie bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8.

O PTAK WARSAW EXPO

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Ponad 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 nowoczesnych halach, a także 500 000 m2 zewnętrznej powierzchni wystawienniczej i 15 000 miejsc parkingowych.

Znakomita lokalizacja – sąsiedztwo Warszawy, świetny dojazd trasą S8 i bliskość lotniska Chopina (zaledwie 10 minut samochodem) – stwarza dobry klimat do spotkań biznesowych oraz zapewnia doskonałą frekwencję na imprezach.

1-4.06.2017 Ptak Warsaw Expo

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ WYSTAWCĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Polska