BUSINESS

Skorzystaj z naszej platformy networkingowej!

Umów się z wystawcą!

Networking

Szukasz inwestora ? Masz pomysł na grę i szukasz kogoś kto ją dla Ciebie zrealizuje? Potrzebujesz podwykonawcy lub partnera w projekcie? Posiadacze wejściówek biznesowych mogą zarejestrować się na naszej platformie networkingowej i umawiać na indywidualne spotkania z innymi profesjonalnymi uczestnikami.

Prelekcje

Wystąpienia interesujących prelegentów, przedstawicieli branży gier video i nie tylko, wypełnione wartościowymi i praktycznymi informacjami. Już wkrótce pełny program.

Panele Dyskusyjne

Interesujące rozmowy na tematy nurtujące branżę gier video; wirtualna rzeczywistość, gry mobilne, digital marketplace, rynek pracy w branży gier, pozyskiwanie kapitału. Te i wiele innych tematów zostaną poruszone w czasie paneli dyskusyjnych w których wezmą udział znani w branży twórcy gier, indie developerzy oraz dziennikarze. Już wkrótce pełny program.

Strefa rekrutacji

Posiadasz umiejętności użyteczne podczas tworzenia gier? Szukasz zatrudnienia w studiu developerskim? W strefie rekrutacji znajdziesz pracowników HR z dużych i małych firm z branży gier video oraz IT. To może być Twoja szansa na podjęcie nowej pracy.

Good Game Awards

Developrzey gier uczestniczący w wydarzeniu w charakterze wystawców mają szansę zdobyć atrakcyjne wyróżnienia i nagrody w plebiscycie Good Game Awards – wybierzemy najciekawsze i najbardziej interesujące gry.

Afterparty

Impreza dla ludzi z branży gier video jakiej jeszcze nie było. Nie może Cię tam zabraknąć!

Program konferencji

Skontaktuj się z nami

Krystian KulasProject Director


Vasyl GevkoProject Manager


Tobiasz ŻędzianowskiProject Manager